Buy this book on-line CATALOGUS VAN DE KUNSTVEILING 292. VAN SCHILDERIJEN. AQUARELLEN. TEKENINGEN EN GRAFISCHE WERKEN. DOOR MEESTERS UIT DE XVIde, DE XVIIde EN DE XVIIIde EEUW. DE ROMANTISCHE EN IMPRESSIONISTISCHE SCHILDERSSCHOLEN EN DE XXste EEUW. ETC.. 07/11/1978. (562 grams
SOTHEBYS MAK VAN WAAY, AMSTERDAM, 1978
CATALOGUS VAN DE KUNSTVEILING 292. VAN SCHILDERIJEN. AQUARELLEN. TEKENINGEN EN GRAFISCHE WERKEN. DOOR MEESTERS UIT DE XVIde, DE XVIIde EN DE XVIIIde EEUW. DE ROMANTISCHE EN IMPRESSIONISTISCHE SCHILDERSSCHOLEN EN DE XXste EEUW. ETC.. 07/11/1978. (562 grams is listed for sale on Bibliophile Bookbase by Librairie Courant d'Art.
Click here for full details of this book, to ask a question or to buy it on-line.
Bibliophile Bookbase probably offers multiple copies of CATALOGUS VAN DE KUNSTVEILING 292. VAN SCHILDERIJEN. AQUARELLEN. TEKENINGEN EN GRAFISCHE WERKEN. DOOR MEESTERS UIT DE XVIde, DE XVIIde EN DE XVIIIde EEUW. DE ROMANTISCHE EN IMPRESSIONISTISCHE SCHILDERSSCHOLEN EN DE XXste EEUW. ETC.. 07/11/1978. (562 grams. Click here to select from a complete list of available copies of this book.
Bibliophile Bookbase lists over 5 million books, maps and prints including collectables, livres illustrées, livres rares, livres d'occasion and libri antichi.