Buy this book on-line CATALOGUS VAN DE KUNSTVEILING 267. OMVATTENDE SCHILDERIJEN. AQUARELLEN. GRAFIEK. SCULPTURES E. D. VAN XVIe, XVIIe EN XVIIIe EEUWSE MEESTERS. ROMANTISCHE. IMPRESSIONISTISCHE EN HEDENDAAGSE KUNSTENAARS. EEN COLLECTIE TEGELS. ETC.. 15/11/1976. (634 grams)
SOTHEBYS MAK VAN WAAY, AMSTERDAM, 1976
AVEC LES RESULTATS DE LA VENTE
CATALOGUS VAN DE KUNSTVEILING 267. OMVATTENDE SCHILDERIJEN. AQUARELLEN. GRAFIEK. SCULPTURES E. D. VAN XVIe, XVIIe EN XVIIIe EEUWSE MEESTERS. ROMANTISCHE. IMPRESSIONISTISCHE EN HEDENDAAGSE KUNSTENAARS. EEN COLLECTIE TEGELS. ETC.. 15/11/1976. (634 grams) is listed for sale on Bibliophile Bookbase by Librairie Courant d'Art.
Click here for full details of this book, to ask a question or to buy it on-line.
Bibliophile Bookbase probably offers multiple copies of CATALOGUS VAN DE KUNSTVEILING 267. OMVATTENDE SCHILDERIJEN. AQUARELLEN. GRAFIEK. SCULPTURES E. D. VAN XVIe, XVIIe EN XVIIIe EEUWSE MEESTERS. ROMANTISCHE. IMPRESSIONISTISCHE EN HEDENDAAGSE KUNSTENAARS. EEN COLLECTIE TEGELS. ETC.. 15/11/1976. (634 grams). Click here to select from a complete list of available copies of this book.
Bibliophile Bookbase lists over 5 million books, maps and prints including livres d'occasion, fine bindings, antiquarian books, out-of-print books and first editions.